| Alin26XD a întrebat:

Cum fac si eu pe contul meu de facebook sa primesc like si de la persoanele care nu ma au in lista (adica daca unu nu e prieten cu mine pe fb sa poata imi da like) Funda la raspunsul cel mai bun! happy

Răspuns Câştigător
| BlueRandom a răspuns:

Cand postezi ai intr-un colt o caseta unde poti bifa variantele friends sau global... Alegi global si gata! Friends e doar pentru prieteni. FUNDA?

3 răspunsuri:
| ToțiPentruUnu99 a răspuns:

Daca te referi la contul personal, nu pagina, nu poate nimeni sa iti dea like.nu exista like decat pentru pagini

| cby a răspuns (pentru ToțiPentruUnu99):

Raspuns corect la intrebarea pusa. El insa voia altceva dar nu a stiut sa se exprime. happy

| ToțiPentruUnu99 a răspuns (pentru cby):

Acum ca am citit raspunsul castigator, mi-am dat seama laughing