| gabystar a întrebat:

Cum pot si eu decoda un telefon?

8 răspunsuri:
| Zady a răspuns:

Depinde de modelul telefonului. poti gasi coduri de deblocare. dar cel mai bine este sa mergi la un service autorizat.ca mai nou sunt chiar ieftine

| zalisa a răspuns:

Îl duci la decodat.

| ancutsa410 a răspuns:

Cauta pe google p0oate gasesti ceva coduri
depinde ce telefon e

| cяιss a răspuns:

Te duci la sediu. si ti-l decodeaza ei.

| Str3n6arizza a răspuns:

La orice magazin de telefonie mobila unde au si reparatii. Costa in jur de 20 lei la telefoanele mai vechi. La un Samsung D900i am dat 25 de lei, la un Nokia N95 am dat 50 de lei. Depinde si de model thinking Partea buna e ca ti-l decodeaza pe loc, nu trebuie sa astepti dupa elwinking

| RobyFast a răspuns:

Depinde ce telefon... unele se pot decoda la service sau unele le poti decoda chiar tu acasa in fata pc prin IMEI

| AnaEindragostita a răspuns:

Du-te la koufland

| babykeykey a răspuns:

Il duci la cineva care se pricepehappysunt o gramada in Romania