| Lory_7688 a întrebat:

Cum pot sterge contul de pe Netlog?

2 răspunsuri:
| dannyel86 a răspuns:

Site-ul oficial spune asa:
Ne pare rau sa auzim ca vrei sa iti stergi contul Netlog. Inainte de stergere, te rugam sa ne transmiti motivul acestei stergeri, care ne va ajuta nespus de mult in imbunatatirea site-ului.

Pentru a-ti sterge contul Netlog, te rugam sa urmezi acesti pasi:

- Conecteaza-te la contul tau Netlog (introdu nickname-ul si parola)
- Click pe 'Setari' in dreapta sus
-Click pe 'Cont'
-Click pe 'Sterge’'
- Alege motivul pentru care vrei sa-ti stergi contul Netlog
- Urmeaza pasii

Ne pare rau ca pleci!

| Grimmjow69 a răspuns:

Pai intri pe profil dai la setari apoi la cont si trebuie sa scrie sterge dai acolo iar apoi iti cere un motiv pentru care vrei sa parasesti activitatzile netlog iar tu dai la "alte" si scrii ca pur si simplu nu mai vrei sa folosesti netlog iar apoi iti confirma stergerea.