| Indian a întrebat:

Cum pot sterge o intrebare pusa de mine dupa TPU?

Răspuns Câştigător
| Loly a răspuns:

Cred ca trebuie sa iei lgatura cu moderatorul site`ului sau ceva de genu. Dar mai bine. daca ai vreun prieten care are cont pe TPU spune`i sa ti`o reclame.sau fa-ti tu un alt cont si reclama intrebarea.Chiar daca tu o vei mai vedea ceilalti nu vor mai putea.Succes.Sper sa reusesti.

6 răspunsuri:
| alessia5158 a răspuns:

Dana,
Daca doresti stergerea unei intre
bari trebuie sa accesezi casuta "contact"( aflata in dreapta sus a paginii site-ului ) adresandu-i adminei Stela solicitarea respectiva.Numai bine!

| radudavid63 a răspuns:

Chiar nu stiu! sad

| GaBBiii a răspuns:

Dai unde scrie mai sus Contact si ii spui Ralucai ce intrebare vrei sa stergi happy.`!

| membrugirl2010 a răspuns:

Nu se poate sterge.
fundabig grin?

| oVeveritzaDulcexD a răspuns:

Nu se poate din pacate, dar poate te ajuta Stela sau Raluca (administratorii).

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu cred ca se poate.