| sorin_9532 a întrebat:

Cum pot sterge tot (dar tot)din calculator si sa instalez un windows nou. l-am instalat de 2 ori dar tot mai am dosare de la pimul windows.formatarea ar fi o solutie? daca da cum se face formatarea? sau ce solutii ar fi.va multumesc

Răspuns Câştigător
| gabriel_7188 a răspuns:

Formatarea este solutia si se face cu ajutorul unui disc bootabil cu windows dupa care trebuie sa urmezi instructiunile ce iti vor fi afisate pe ecran, nu e greu dar trebuie sa citesti totul cu atentie...

2 răspunsuri:
assiris
| assiris a răspuns:

> FORMAT C: /U

| viorel2c a răspuns:

Norton Partion Magic; Acronis disk director suite; Hiren's boot cd; Active boot sunt cateva din programele cu care poti sa-ti faci treaba bine si elegant