| queeny a întrebat:

Cum pot suna mai ieftin in Germania - mobil? happy ce oferte stiti?

5 răspunsuri:
| Roby67 a răspuns:

Este mult ma ieftin sa sune cineva din Germania in Romania.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu folosesc www.voipding.com pentru convorbiri internationale iar spre Germania-mobil e 0. 09 €. E tehnologia voip daca stii despre ce e vb. Bafta!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Orange

| rserpu a răspuns:

Eu folosesc minutele nationale in cosmote (150). Pot folosi sa sun pe mobil in Romania si in toata europa pe fix, asa ca sun pe fix si vb 150 min cu doar 5 euro. Optiunea se activeaza daca trimiti un sms la numarul 800. Bafta.

| iubitelxxx a răspuns:

Sunt f multe oferte acum la cartele la toate companiile de telefonie mobila