| dannys a întrebat:

Cum pot trimite linkuri?

Răspuns Câştigător
| putzulica a răspuns:

Selectezi ce scrie sus acolo in casuta aia mare cu adresa, click dreapta, copy si dai paste unde vrei sa-l pui.happy

9 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Deschizi pagina respectiva si dai clic dreapta pe adresa(URL), dai copy(copiaza) si apoi te duci unde vrei sa-l pui, dai clic dreapta si apoi paste(lipeste). Succes si numai bine!

| putzulica a răspuns:

Dai copy paste la adresa

| StefanStyle94 a răspuns:

Selectezi linkul, click dreapta si copy, apoi click dreapta unde vrei sa il pui si pastewinking

| Abcfunny a răspuns:

Dai sus clik. eu am link-ul "http://www.tpu.ro/tehnologie/cum-pot-trimite-linkuri/" dai copy paste

| mary a răspuns:

Selectezi linkul(ti cursorul apasat peste el), apesi ctrl+c apoi dai unde vrei sa duci linkul si apesi ctrl+v

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Selectezi linkul si dai ctrl+c apoi dai ctrl+v unde vrei sa-l pui. Funda?