| sensa a întrebat:

Cum pot trimite pe facebook acelasi mesaj intregii liste de prieteni (sa-i selectezi pe toti odata)?

3 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Intra in profilul tau la-> Messages (sub poza de profil, meniul vertical) -> sus in dreapta, ai "+New Message"(+Mesaj Nou). La destinatar scrie primele litere ale numelor si iti apar sub forma de lista.Click pe ei pe rand si in felul asta trimiti la toti un singur mesaj.

| sensa explică (pentru neluL):

Eu voiam ceva de genul select all...nu sa selectez pe fiecare

| neluL a răspuns (pentru sensa):

Nu merge alt fel.