| anonim_4396 a întrebat:

Cum pot trimite sau transfera(prin TeamViewer daca e posibil) un folder cu mai multe poze? dintr-un calculator in celalalt(la distanta)?

Răspuns Câştigător
| Lothar a răspuns:

Tii clickul pe fisier si il tragi in casuta de la teamviewer (in pc-ul celuilalt, pe desktop)

2 răspunsuri:
| sltlp a răspuns:

Da, dar e lent. Recomand utilizarea unui serviciu cloud, gen dropbox sau mega.co.nz Si ca sa fie usor, arhiveaza pozele inainte.

| existanumepublicdisponibil a răspuns:

Incearca wetransfer. Arhivezi pozele (zip sau rar), deschizi browserul si cauti wetransfer, atasezi folderul ahivat, introduci adresa de email catre care vrei sa trimti si gata!