| netuta a întrebat:

Cum pot transfera poze din telefon pe calculator?

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca ai iphone e foarte usor, bagi cablul in telefon si celalalt capat in laptop/calculator.
Dar daca ai samsung...sinucide-te.

| timilian90 a răspuns:

Cablu Usb cu driver sa daca ai card stocare date, Bluetooth, sau daca ai card cu cititor de card. Mult succes

| iKivy a răspuns:

Cu cablul de date sau depinde ce telefon ai big grin daca ai Nokia scrie pe net: "Nokia Pc Suite" si cu cablul de date te conectezi la programul asta big grin

| RoFilmeOnline a răspuns:

Depinde cum il conectezi la PC. Daca il conectezi cu cablu de date fara nici un program (PC suite sau ceva de genu) o sa iti apara in my computer cardul telefonului (removable disk) intri in card cauti pozele si le copiezi in PC

| KillerBunny1500 a răspuns:

Cu ajutorul unui cablu de date, sau daca ai cutiuta pentru card ori instalat chiar la PC pentru a le putea tranfera. Sau daca ai Bluetooth instalat in PC il poti folosi si pe acela. Sunt multe metode, dar sperca te-au ajutat si ale mele.