| RxTx a întrebat:

Cum pot vedea abonații mei de pe Youtube.
Ca as vrea sa mai steg dintre ei
Pe unde ajung sa vad lista lor
Pe unde ii pot vedea?

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
3 răspunsuri:
| gabicoo a răspuns:

Nu îi vezi! Te văd ei! Băetzii cu ochii albashtri! Cooperativa "Ochiul și timpanul"!
laughing

| RxTx explică (pentru gabicoo):

Așa de mulți! Eu cred că ei nu știu unii de alții!
MI-am dat seama că într-o perioada când dădeam telefon mă ascutau și câte 7 echipe.
Nu am nimic împotrivă să mă asculte!
Doar că îi rog să mă lase organizeze și ei puțin să știe unii de alții!
Când sun undeva țin conferință.
Și de multe ori sunt la butoane adevărați neprofesioniști
Mai uită microfoanele deschise!
Mai se aud zgomote de dundal
Înafara de asta bine bine îi asculți la unul telefonul dar incearcă să nu ii afectezi calitatea semnalului calitatea vocii calitatea frecventei audio!
Ci folosește și tu scule mai profesionale pentru vedere!
Nu așa toate junghiurile ruginite!
" Ruskaia tehnica
kakaya tehnica "
Știi ce mă oftică pe mine în toată povestea asta faptul că tot noi cetățenii plătim și am mai văzut pe la știri că ar costa 500 lei un minut de ascultare.
Nu e bai daca ar fi doar 1 singur care mă ascultă asta e
Fie nașule că face!
"se pa just monsieur"
Își fac oamenii datoria la câtă cacauă mănânc eu cu lingura aia mare au material să scrie meri cubi de hârtie își justifică și ei intr-un fel salariile.
Dar chiar așa să țin conferință mă face sa mă sunt și eu și să scurtez convorbirile pentru că ajung intr-un fel să mă simt vinovat de câți bani se risipesc pentru mine personal.

Mie chiar îmi place că ei ma asculta pentru ca din când în când mă sună câte unul care vrea să ii fac eu câte ceva foarte ilegal.
Și eu ii spun direct la telefon
A vrei o tastatura falsă să furi din bancomate
Cât de mult mă bucur ca m-ai sunat!
Eu mă ocup să prind dinastia ca tine
Gata de acum inainte ori te pocăiești și te duci la muncă și te lași de toate prostiile
Oricum vei fi urmărit din acest moment pas cu pas mișcare cu mișcare
Iar telefonul tau si prietenii prietenilor tăi din acest moment vor fi monitorizați.
Mai ma sună unul care vrea si el sa ii fac o camera video mica de pus la bancomat ii spun la fel vai cat de mult mă bucur că ați sunat v-ați autodenunțat! Vă mulțumesc pentru mărturisire! Dimineață la ora 6 să aveți bagajele facutate puteți lua cu dvs si un televizor fără usb-uri pentru că acolo unde veți merge nu se primesc cu usb.
O sa vină o limuzina să vă ia
Dacă sunteți punctual or sa se poarte mai frumos cu Dvs.

Asta ziceam că mie de foarte multe ori chiar mi-a fost de folos că îmi ascută telefoanele pentru că dacă vrea cineva ceva ilegal ii spun că mă bucur că sa auto denunțat.
Si din acel moment nici măcar unul singur dintre cei ce doreau lucruri nasoale nu mai m-a sunat nici sa mă înjure nici sa ma amenite
Pe semne că au fost deja înhățați.

Știi cum le fac ei incearcă să vorbească pe ocolite spun
Vreau si eu un ochi o camera mica mica
Si nu vor sa spuna ca vor sa o folosească la bancomat
Iar atunci eu ii bag in cacsua si mai rau
Le spun
A vreți o cameră dinaia să puteți vedea pinul de la bancomat
Ca să spuna cu gura lui că despre bancomat este vorba.

Apoi sună altul și spune că el este șofer de TIR și că vrea să amplifice RFID-ul ca sa poată deschide o poarta cu o cartelă fară să se mai des jos din TIR
Iar eu îl fac până la urma să spuna că vrea să o folosească ca să faca plăți de pe cârțile de credit ale oamenilor din autobuze tramvaie
Si gata ascultătorii mei acum cu aceasta mărturisire îl iau în urmărire.

Vine altul sa spuna că vrea și el o telecomandă și eu il fac să recunoască la telefon ca vrea să fure mașini sau sa sparga garaje sau sa facă ceva nasol cu ea si gata ascultătorii mei dacă eu ii dau pe ăștia mura în gură
Dacă le-ar trebui ar putea să îi îmhațe.

Apoi sună altul ca a facut cu ceva capete de casetofon să citească mai multe track-uri de pe o bandă de magnetofon dar nu îi funcționează jucăria la care a tot lucrat.
Iar eu îl întreb dacă vrea să citească și track 3
Și îl tot trag de limbă până când spune cu gura lui ca vrea să copieze carduri bancare

| Cozmea022004 a răspuns:

Nu iti poti vedea subscriberii de pe Youtube