| Cosmmin a întrebat:

Cum pot vedea filme 3D pe TV Samsung SMART am cautat peste tot si am gasit dar cand bag pe tv nu se vad straight face

Dati-mi un link ceva s-au c hiar un film happy

MULTUMESC!

4 răspunsuri:
| soul2soull a răspuns:

Cu ochelari 3D si pe net se gasesc filmele in format 3D mai multe..nu zic ca nu am voie aici happy

| Cosmmin explică (pentru soul2soull):

DC?

| soul2soull a răspuns (pentru Cosmmin):

Daca iti spun cum si de unde sa iei filmele de pe net, site-ul imi poate sterge contul de aici deoarece acest lucru este considerat piraterie sau instigare la piraterie si contravine politicii site-ului

| Cosmmin explică (pentru soul2soull):

Da-mi id tau atunci happy