| waXonwaXoff a întrebat:

CUM Pot vedea gsp tv LIVE pe calculator? cu ce program?

10 răspunsuri:
| alex2009 a răspuns:

inta aici http://www.gsptvonline.com/gsp-tv-live/gsp-tv-online-live-digi-sport-live/ trebuie sa ai instalat doar windows media pleier sau mai simplu scrii pe google gsp tv live sau online dar sa folosesti doar internet explorer

mlm
| mlm a răspuns:

Cu www.Play-TV.ro

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://icehot.wordpress.com/......23-online/
Acesta este link-ul care te va lamuri pe deplin. Succes!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Intra pe http://www.trailermovies.biz/ Trailer & Movies Online cu subtitrare & Tv Online cu toate meciurile din romania si afara

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Www.gsptvlive.org aici merge f bine

| UnOarecare a răspuns:

Eu recomand www.cool-digitv.net/!

| waf a răspuns:

Pentru a te uita la gsp tv live de pe calculatorul tau nu iti trebuie niciun program. Poti sa scrii foarte simplu si usor pe google ``tv online``.

| coxtel a răspuns:

Ai incercat pe cool-tv?