| TheGoodDr a întrebat:

Cum pot vedea pe telefon sau calculator, canalele tv live?

Răspuns Câştigător
| Zuzu1991 a răspuns:

Sopcast a murit
traiasca ace numaistiuce (acestream parca), care e o imbecilitate de program, cu o clona neintretinuta de vlc si un demon fara de care nu merge si care crapa la cea mai mica atingere

altfel, abonament la ceva de gen provider de asa ceva, digi-online e la sigur dar sunt si altii

5 răspunsuri:
| gabicoo a răspuns:

Instalezi Sopcast

| dannyel86 a răspuns (pentru gabicoo):

La mine nu mai merge Sopcast. Nu stiu ce s-a intamplat cu el in ultima vreme.

| Zuzu1991 a răspuns (pentru gabicoo):

Sopcast a murit
traiasca ace numaistiuce (acestream parca), care e o imbecilitate de program, cu o clona neintretinuta de vlc si un demon fara de care nu merge si care crapa la cea mai mica atingere

altfel, abonament la ceva de gen provider de asa ceva, digi-online e la sigur dar sunt si altii

| raMLesS a răspuns:

Cu talent

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da. Atat free cat si paid. Eu am folosit ambele. Daca esti client Digi pe internet si tv, ai acces gratuit la aplicatia lor digi online (canale tv online). Eu folosesc Digi Online in caz de ceva.

| ReignForest a răspuns:

Pe telefon e un program caută în Google play antena tv Romania(de la csdevRo) și merge fără să folosești vreun player.