| Ramo137 a întrebat:

Cum pot vedea storyurile mele pe care le-am postat pe Facebook si insta? Vreau sa vad anul 2019 si 2020, stiu ca se salveaza, dar nu stiu cum ajung sa le caut eu din 2019

Răspuns Câştigător
| Cazaciucus a răspuns:

Apesi pe Iconita cu acea persoana sau cu poza ta de profil dupa apasa pe cele trei liniute si cauta ''Activitatea ta'' sau ceva de genul iar dupa apasa pe Arhiva, apasa pe Arhiva Postari/ Povesti si dupa selecteaza pe Arhiva povesti sau pe ce vrei tu sa vezi. (Metoda Insta). Pe Facebook apesi pe poza ta de profil sau cele 3 liniuta odata ce ajungi la profil apesi pe cele 3 puncte, scrie sub puncte ''mai multe'' si apesi pe Arhiva povesti. Sper ca te-am ajutat!