| Sabwy a întrebat:

Cum pot vedea tv online (programele de la tv online)? Este vreun site? Please ajutati-ma, doar sunteti TPUhappy

Răspuns Câştigător
18 răspunsuri:
| Sabwy explică:

*ajutati-mahappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Trebuie neaparata sa instalezi un plug-in SoapCast 2(gasesti pe google) fara el nu faci nimic, ai nevoie de un media player 9 sau 10 si inca un plug-in Tv-U View 4.9 aaa si merge doar in Internet Explorer.winking succes.

| sti a răspuns:

PbxTV este un program romanesc pentru vizionarea de posturi TV romanesti: http://www.idownload.ro/modules/wfdownloads/singlefile.php?cid=136&lid=4048

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da intra pe www. cool digi tv online. ro

| naruto306 a răspuns:

Nu stiu de asta vreau si eu aici sa aflu

Alte răspunsuri
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Trailer, Movies Online, Tv Online doar pe http://www.trailermovies.biz/

| Alexsutzu a răspuns:

Observ ca merge programul acela, multumesc mult

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Downlodeaza sevetv si poti vedea tv online

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poti vedea canale romanesti pe http://gratislivetv.blogspot.com/

| danutz9100 a răspuns:

Pe www.ro-tvonline.com numai posturi tv online romanesti,intri cu Internet Explorer si Sopcast instalat, se vad la o claritate foarte buna, nu se intrerupe.

| Acadela a răspuns:

Http://www.cool-digitv.net/tv-channels/tv-live-portal-online.html
Încearcă aici. Eu pe ăsta îl folosesc şi merge chiar bine. Pupici.