| fiara14 a întrebat:

Cum poti afla adresa de acasa a cuiva daca ii stii numele? Era un program. l-am avut la un moment dat dar nu il mai gasesc. Stiu ca este cam ilegal, dar na.

3 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Mai de mult puteai cu cartea de telefon... programe minune cu astfel de informatii ma indoiesc ca exista.

| DryIce a răspuns:

Te conectezi la reteaua globala human database. Problema e ca e ascunsa si nu se stie de ea unde este. Si si daca ajungi la ea trebuie login pw. Asta folosesc agentiile sa gasesca lumea si mafia de asemenea o foloseste, ilegal bineinteleshee hee am mai pus si eu intrebarea pe reedit si toti zic ca exista dar trebuie hack sesrios sa ajungi la ea. Si nu e in darkweb daca te intereseaza, e in deep web dar pe alta retea de care noi nu am auzit. big grin

| DryIce a răspuns:

Si si daca cineva va pune aici un link el va ajunge la bulau. Asa ca nimeni si daca stie si daca nu, nu iti va da link. Pune intrebarea si tu pe forumuri ascunse/anonime acolo e mai safe sa ti se raspunda. Cauta sa devii membreu anonymous si iti dau ei link. Poate. Idk.