| anonim_4396 a întrebat:

Cum poti afla daca mai este cineva conectat la pc-ul tau (sau daca esti spionat de la distanta)?

3 răspunsuri:
| zdrangoi a răspuns:

Nu se poate conecta decat daca iti cunoaste IP-ul. exista programe ca -team viewer- cu care altcineva se poate conecta la PC-ul tau, dar trebuie sa-ti stie IP-ul si tu sa-i dai accept, respectiv parola.

| MskDesign a răspuns (pentru zdrangoi):

Nu neaparat trebuie sa dai accept! Pot intra si fara el daca se stie ip-ul.

| Caprioru_Cosmin_1995 a răspuns:

Iti instalezi un antivirus si acela te protejeaza AVG sau bitefender sunt cele mai bune AVG dai proctected Pc la bitefender nu mai stiu asa si cand intra cineva pe pc-ul tau il scoate afara si poate sa-i dea virusi din pc tau in al lui