| Arii :x a întrebat:

Cum poti face un document word invizibil? Sau o poti face? Sau mai bine ce poti face in sensul asta?

Răspuns Câştigător
| soseta ucigasa a răspuns:

Dai click dreapta pe el->properties si jos la attribute bifezi hidden. Si ca sa te asiguri ca nu il vede nimeni bifezi la folder options sa nu arate fisierele invizibile.

| deyutzagymm a răspuns (pentru soseta ucigasa):

Pai si dupa aia cum il mai gasesti ca eu nu-l mai gasesclaughing)?

4 răspunsuri:
| asko a răspuns:

Sau il uploadezi pe un cont de gmail, acolo poti sa-l deschizi in google docs, sa-l editezi si asa mai departe

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://blogulluipool.blogspot.com/......zibil.html
stiu cum poti face un folder!

| Arii :x explică:

Multumesc!