| fantimbaland a întrebat:

Cum poti juca pes 2012 online chiar daca nu este original {cumparat din magazin } cum poti face?

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
9 răspunsuri:
| Intruder19 a răspuns:

Nu ai cum, trebuie sa il cumperi daca vrei sa joci online.

Răspuns utilizator avertizat
| Intruder19 a răspuns (pentru feli79):

Vad ca prostia predomina la tine.Nu stiu unde ai vazut tu fata sa o cheme Seth dar n-am mari asteptari la copiii ca tine din generatia Florin Salam.

| fantimbaland explică (pentru feli79):

Feli79: ce pachet trebuie sa iau da-mi te rog link la mesaje mersi mult

| Adismecherasul a răspuns (pentru feli79):

Uite id meu de mess adi. danciulescu

| Florin_George_1995 a răspuns (pentru feli79):

Ajuta-ma si pe mine

Răspuns utilizator avertizat
| Iulian_Costyn_1997 a răspuns:

Nu poti face asa ceva fara sa ai originalul ca si eu am incercat de multe ori

| AleexLazarr a răspuns:

@feli79 da-mi si mie pachetul happy. cam am aceeasi problema.

| hops a răspuns:

Salut da-mi si mie un mesaj sa stiu de unde il pot down