| anonim_4396 a întrebat:

Cum poti localiza un ip? E valabil doar pentru alea statice sau si pentru cele dinamice?

5 răspunsuri:
| adi a răspuns:

E valabil pentru toate, se face cupa o lista cu raze de ip-uri, sunt multe programe pe net care fac asta, problema e ca nu merge la toti ISP de exemplu la zapp...

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Salut! E valabil pentru amandoua. Diferenta este ca cel dinamic se va schimba la urmatoarea conectare la internet sau cand ii expira leas-ul, pe cand cel static nu se schimba la o noua conectare.
Numai bine, Shin.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

E valabil pentru toate, se face cupa o lista cu raze de ip-uri, sunt multe programe pe net care fac asta, problema e ca nu merge la toti ISP de exemplu la zapp...

anonim_4396
| anonim_4396 explică: