| darknet a întrebat:

Cum poti remedia problema ca un document WordPad sa-si revina? Mai exact s-a blocat brusc, in Windows Task Manager scrie "Not Responding" si ar exista vreo cale de-a-l face sa-si mai revina si sa nu fiu nevoit sa dau "Don't Send"? Am lucrat 2 ore la un proiect la engleza, si voi pierde astfel toata munca, fiindca nu am apucat sa salvez nimic.

4 răspunsuri:
| cosmon a răspuns:

Incearca alt editor text. AbiWord e free si e destul de bun http://filehippo.com/download_abiword/

| pepe a răspuns:

Apasă Ctrl+Alt+Delete, în Task Manager selectează WordPad şi apasă switch to, dacă tot nu merge apasă end task, după aceea poţi să-l deschizi din nou.

| M.D.Eveline a răspuns:

Ei ok sa stii ca poti scapa de toate astea cu alt+f4 si don t send o sa intalnesti peste tot si daca te intrebi daca sunt fata, ei bine sunt

| M.D.Eveline a răspuns:

Asta este pentru net dar cred ca uh nu foloseai netu ei bine merge si la fisirele din computer