| anonim_4396 a întrebat:

Am o Problema mareeeee cat internetul : de ceva timp mi-a aparut o eroare cu model send error si don't send, ei bine am dat don't send, s-a inchis mozilla, si cand sa il repornesc, imi aparea o pagina goala ( in bara de jos in loc de mozilla imi scrie restore last session) dar mie imi ramane alba timp de 5 secunde ca iar apare eroarea aceea, si google chrome are o problema : nu mai porneste, am umblat la procese in task manager si nu, tot nu a mers! funda, ce e de facut pentru a-mi salva browserele? acum sunt pe opera dar vreau mozilla inapoi, macar mozilla

2 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Cea mai simpla metoda este sa reinstalezi mozilla

| getlow12 a răspuns:

Ai incercat sa reinstalezi mozilla? Iti recomand sa folosesti revo uninstaller ca sa stergi orice urma.