| Levaio a întrebat:

Cum poti sa afli codurile la tv canalele care sunt codate si cum poti sa le folosesti astfel incit sa mearga tv canalul pe care vrei sa-l vizionezi?

17 răspunsuri:
| BMTHMada a răspuns:

Pe ce retea esti?

| oo3 a răspuns (pentru BMTHMada):

Daca sti ceva referitor la intrebarea a-lui 3xWindows3x ajuta-ma si pe mine sunt in reteaua dolce tv.

| Gatacio a răspuns (pentru BMTHMada):

Eutelsat

| Robert_RoBy_1982 a răspuns (pentru Levaio):

Ba voi aveti peste 30 de ani ...adunati toti? Bai copii cu fantezii erotice NU poti viziona canale ce nu apar in contractul abonamentului tau TV. Poti doar prin intermediul unui pc, prin programul sopcast, sau altele sa vizionezi anumite posturi tv cu ajutorul unei retea de internet! Pe tv niciodata nu o sa poti vedea in plus fata de ce ai in contract. "Ce retea esti?". auzi intrebare la ala.pai ce conteaza reteaua bai slabule? Ce dracu ma, voi postati sa va aflati in treaba? Sa va dati importanti? Copii nefericiti. Arata mi-e unu cum pot vedea pe tv macar un singur canal in plus si iti dau 1000 Ron \canal. Desteptii lu peste

| Agapie_Ion_1965 a răspuns (pentru Robert_RoBy_1982):

Dle Robert Ruby 1982 sa stiti ca am reusit sa prind cu rec sat de la Orange tv posturi tv transmise free de pe 16 est tvr 1 tvr 2 tvr 3 tvr int tvr hd realitatea tv si realitatea plus toate tvr urile teritoriale neptun tv favorit tv etno tataf si altele va mentionez ca am folosit o antena de la boom de 80 cm un disec c si abonamentul neplatit de un an tot ce trebuie facut este sa lasati cardul in rec sa dati pe setari cautare manuala cu frecventa si SR BUNE ai bineinteles reglaj bun pe orice satelit.Eu am incercat si am prins tot ce este FTA PE THOR 1W PE 16 EST SI PE 39 EST cu,, CONSERVA DE LA ORENGE ''cum spun uni pe aici. se intampla aseara 26 iul 2017

| Agapie_Ion_1965 a răspuns (pentru Agapie_Ion_1965):

,,Mai copii nefericiti'' Dl robert are perfecta dreptate cu posturile in plus dar urmand cele spuse mai sus va castigati cu un rec sat de la Orange tv ce poate fi folosit FTA pe orice satelit dar numai cu cardul in el

| StefanTeodorBala a răspuns (pentru Robert_RoBy_1982):

Redline T10 HD. Îmi ești dator 1000 de lei?

| Roberta74 a răspuns:

I see what you did there...stim cu totii ce canale sunt codate xD.Nu ai specificat reteaua pe care esti.

| oo3 a răspuns (pentru Roberta74):

Este interensanta intrebarea a-lui 3xWindows3x si ma intereseaza si pe mine daca se poate eu sunt in reteaua dolce tv.

| Roberta74 a răspuns (pentru oo3):

Si eu la fel. Dar se poate ca el sa fie in reteaua DigiTV

| oo3 a răspuns (pentru Roberta74):

Mersi dar te intreb daca stii ceva de codurile de la dolce tv puntru ca eu am crila de programe 56 canale si nu imi merg multe canale ca explu hbo tv 1000 si multe altele si imi trebuie niste coduri pentru ele daca stii.

| Levaio explică:

HotBird

| Jairu a răspuns:

Ce cod are protv?

| Jolan_Antal_1960 a răspuns:

Canal 113 upc blocat

| PodgoreanuFlorin a răspuns:

Cum

| kta123 a răspuns: