| anuska a întrebat:

Cum poti sa faci o nunta la sims 3?

Răspuns Câştigător
| d33aindragostita a răspuns:

Cumperi din meniu, o arcada de trandafiri, pui scaune in fata ei, ca la nunta, pui o sampanie, si dai la telefon, la Trow a party si dai Trow a wedding parti, asta daca sunt logoditi... daca nu, ii logodesti, si faci chestia asta...

4 răspunsuri:
| d33aindragostita a răspuns:

Trebuie sa fiem in ultima categorie...La miscelaneous...Este ceva cu niste balonasewinking

| anuska explică:

Am incercat dar nu gasesc nici o arcada

| AnDee23 a răspuns:

Daca nu vrei o petrecere de nunta iti sugerez ca atunci can sim-ii tai se vor intelege mai bine unul dintre ei il va putea cere in casatorie pe celalalt.
Apoi te descurci tu: Dai click pe,, MARRIAGE'' si se casatoresc.
Pt. ca in total trebuie sa fie cam 2,, cereri'' de casatorie.

| AN1NA a răspuns:

Nici eu nu gasisem atunci nicio arcada, numai ca mi am mai instalat expansion pack-uri si am gasit si tort, si de toate.