| Buffulete a întrebat:

Cine stie cum poti sa faci nunta in the sims 3? Si inca cevaa! spuneti'mi mai multe detalii cum se joaca.plzz...FunDa!

Răspuns Câştigător
| Valisha18 a răspuns:

Deci, mai intai trebuie sa ai 2 oameni, femeie si barbat si sa-i faci sa se inteleaga. cand se inteleg bine, il poti pune pe barbat sau pe femeie sa-l sarute pe celalalt. Daca acepta sarutul, continua asa pana cand iti arata propouse marriage. Da click si omul va ingenucha si va cere de sotie/sot pe celalalt. Daca celelalt ia inelul, sunt logoditi. Apoi poti sa ai o nunta privata, in care ei, in pijama, cum or fi, isi pun verghetele si gata. daca vrei petrecere, te duci la telefon si daiclick pe throw party. Setezi wedding party, ora, in ce sa se imbrace, si oamenii pe care-i inviti. Poti sa pui muzica, sa mancati, sa dansati, si apoi ii pui sa se casatoareasca si ceilalti oameni striga, plang, aplaude, dau cu flori. Asa faci nunta. Poti sa vezi aici alte detalii: http://www.youtube.com/watch?v=ufxFXHPuS4s, http://www.youtube.com/watch?v=rPd9cLVuBkQ.

Răspuns utilizator avertizat
1 răspuns: