| anonim_4396 a întrebat:

Cum poti scapa de modul incognito (pe chrome)?

6 răspunsuri:
| TechnologyWebBrowsing a răspuns:

Prin cum scap de modul incognito, te referi ca vrei sa il stergi? Nu merge sters sau dezinstalat din Google Chrome. Este un modul introdus de producatori.
Sau, ce ai facut, ai deschis modul incognito si nu stii cum sa intri in modul normal pe Chrome? Inchide modul incognito dand click pe X (butonul ala mare si rosu din stanga sus) si apoi deschide iar Google Chrome si o sa se deschida in modul normal.

| Mihai_Valcu_1999 a răspuns:

Inchide fereastra sau du-te de unde l-ai activat si o sa-ti apara sa-l dezactivezi.

| alex190199 a răspuns:

Cum adica sa scapi de modul incognito? Cand deschizi Chrome sau cand deschizi o noua fila(setari,ctrl+n...), iti apar numai file normale, nu de tip incognito. Daca totusi vrei de acel tip, se deschid doar folosind ctrl+shift+n, sau din setari->fereastra noua incognito. La ce te referi prin "scapa"?

| alex190199 a răspuns:

Daca te referi la faptul ca ai deschis o adresa in modul incognito si vrei sa treci la modul normal,tot in adresa aia,pai doar copiaza adresa,inchide fereastra incognito chrome, deschide chrome din nou. Se va deschide in modul normal, ca de obicei, si da paste la adresa copiata. Daca vrei sa ti se fi salvat ce ai navigat inainte in modul incognito, nu se poate.

| Pisss a răspuns:

Http://sondajro.com/? ref=105855

| ImbriaFloarea a răspuns:

Nu stiu cum pot iesi din modul incognito