| Benea_Daiana_2000 a întrebat:

Cum poti sterge contul de facebook definitiv? Nu sa-l dezactivezi, ci sters definitiv!

Răspuns Câştigător
| 愛日本 a răspuns:

Dacă nu crezi că vei mai folosi Facebook vreodată, poţi solicita ştergerea definitivă a contului propriu. Te rugăm să reţii că nu vei putea să-ţi reactivezi contul sau să-ţi recuperezi vreo informaţie adăugată. Înainte de a face acest lucru, îţi recomandăm să descarci o copie a informaţiilor proprii de pe Facebook. Apoi, dacă doreşti să soliciţi ştergerea definitivă a contului fără nicio opţiune de recuperare, autentifică-te la cont şi completează acest formular.

https://www.facebook.com/help/delete_account