| Sixx a întrebat:

Daca iti dezactivezi contul de pe facebook poti sa il reactivezi?
Daca da, cum?

5 răspunsuri:
| StefanS a răspuns:

Daca il dezactivezi poti sa il reactivezi din nou. Trebuie doar sa te conectezi cu adresa de mail si cu parola ta ca si cum nu ar fi fost dezactivat.

| rekii a răspuns:

Imi pare rau dar cred ca nu poti...pentru ca o sa iti zica ca adresa de email a mai fost folosita
dar iti poti face un nou cont bine inteles cu o alta adresa de email

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca vrei sa-l reactivezi intri pe contul tau ca de obicei.

fundita?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Scz nuh te pot ajuta. imi pare ft rau . oriqm poate te ajut cu cev. am gasit un site cu poezii sh alte chestii pentru ziua indragostitilor uite http://cenacluljj.wordpress.com/fituica-jj/

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da am un raspuns.Normal ca poti sa il activezi din nou. Sper ca am fost de folos.Va multumesc!