| TheCerebralAssasin a întrebat:

Cum pun aplicatii si jocuri pe Samsung star 2? Am incercat pe Samsung kies, dar programul este varza de tot. Nici nu imi trimite melodiile pe telefon. Ajutati-ma, va rog.

5 răspunsuri:
| vali1616 a răspuns:

Dai pe setari
Conectivitate
Cablu Usb
Stocare in masa
Bagi Usb
Si gata

| Fota_Liță_Andreea_1973 a răspuns:

Eu am Sansung Star 2 și e cel mai bun telefon. Eu mi-am bagat jocurile luate de pe internetul de la calculator si le-am bagatin telefon cu cablul de date ( USB ).

| ady900 a răspuns:

Ca sa iei un joc sau un program trebuie sa ai sistemul java adica ex ( rockband.jar ) da sa nu incerci jocuri de iphone, android. ilea nu o sati mearga. funda? http://gallery.mobile9.com/c/samsung-star-ii-s5263-softwares_3632/1/ uite un sait fuarte bun.

| Bordey_valy_1969 a răspuns:

Nu merge! si eu am star 2 si n imi merge! ghinon! nu toate telefoanele sunt perfecte!

| petrolistu77 a răspuns:

Pe Samsung star 2 ai Wi-Fi si te poti conecta la cineva care are wireless si restul e istorie... daca nu-ti iese intra pe sefan.ru gasesti acolo ce vrei(pacat ca majoritatea aplicatiilor sunt in rusa)