| Cippy a întrebat:

Cum pun in Power Point o poza de background si sa scriu pe ea mai multe chestii?

Răspuns Câştigător
| Jameson a răspuns:

Dai click pe tabul cu Insert si dai pe Picture. introduci poza apoi tot in tabul cu insert, numai ca de data aceasta dai click pe Text box.

| Cippy explică (pentru Jameson):

Da are fundalul cu albastru scriu cu negru si fundalul albastru cum fac sa fie fara fundal adica sa fie transparent fundalul sa sciru fix pe poza?

| Jameson a răspuns (pentru Cippy):

Dai click dreapta pe chenar si dai pe prima iconita dupa litera ultima litera "A" si dai pe sageata si dai no fill si atunci apare transparenta. Funda?

| Jameson a răspuns (pentru Cippy):

AI reusit?

| Cippy explică (pentru Jameson):

Sincer sa fiu am dat click pe chenar si dupa A e Bullets and numering happy zi mai exct te rog mult ca am nevoie pentru maine neaparat

| Cippy explică (pentru Jameson):

Gata am reusit laughing o sa iau 10 laughing mersi mult

| Jameson a răspuns (pentru Cippy):

Cu placere...

8 răspunsuri:
| NuMeSiMpLu a răspuns:

Dai sus pe insert, picture.GATA

Alte răspunsuri