| măslină a întrebat:

Cum pun jocuri pe un Samsung Star 2?

Răspuns Câştigător
| DakotaRoyse a răspuns:

Cauţi fişiere.jar, de preferat uită-te să fie 240x400 rezoluţia.
Apoi le pui pe cardul de memorie happy doar copy şi paste.

| măslină explică (pentru DakotaRoyse):

Unde ma uit la rezolutie? :3 da, stiu, nu ma pricep at all happy

| DakotaRoyse a răspuns (pentru măslină):

În general ar trebui să scrie pe-acolo pe unde cauţi jocurile şi aplicaţiile.
http://www.mobilegamesarena.net/

4 răspunsuri:
| DanutzZz1996 a răspuns:

Intra pe net la tel ca Samsung star 2 are wi-fi si gasesti ep waptrick cate vrei.

| Cyp12 a răspuns:

Pai...poti sa pui cu bluetooth sau cu cititorul de card si copiez jocurile(instalul) si dai paste(lipire) in card si faci un folder pe nume Jocuri sau ceva de genu