| toteusunt a întrebat:

Cum pun o melodie la Windows movie maker?
dau fundita

Răspuns Câştigător
| Miяu a răspuns:

Dai la import audio or music -> Selectezi melodia care o vrei apoi o tragi in bara aia, unde sunt toate pozelewinking

Sper ca ai inteles cevawinking

4 răspunsuri:
| Alex0194 a răspuns:

Cei de la videotutorial.ro fac o grmada de tutoriale utile. Uite aici unul despre movie maker http://www. videotutorial.ro/? p=3835

| Alex0194 a răspuns:

Http://www.videotutorial.ro/? p=3835

Click si vezi aici un tutorial complet

| Danitzu a răspuns:

Pai ai in stanga "Audio or Music" si faci clic pe el si o sa te duca unde ai muzica.si iti alegi o melodie si pe urma ii dai importtongue.si cam asta e tothappy

| CaBrOn a răspuns:

La cifra 1)Capture video ---> ai dai la import audio or music