| 発行機関月は地獄に行く a întrebat:

Cum pot sa tai o melodie in Windows Movie Maker? Adica de pe la mijloc.

Răspuns Câştigător
| KatyKat a răspuns:

Pui sageata pe sfirsitul sau inceputul cintecului, apesi click si o tragi pina unde vrei sa o tai happy daca nu e explicit scrie-mi mesaj happy dar sper ca te-am ajutat, p.s. daca ai pus sageata pe inceputul cintecului apare alt semn [nu sageata] si semnul cela indica ca el poate [rupe] cintecul laughing in orice caz faci click apesi si tragi pina unde vrei so scurtezi

3 răspunsuri:
| silverfaith a răspuns:

Mai bine foloseste nero wave editor e cel mai bun pentru taiat piese!

| nory007 a răspuns:

Poti sa folosesti: http://www.youtube-mp3.org/

| Iovalin_Alin_1905 a răspuns (pentru nory007):

Du-te si te culca, nu sre legatura o melodie transformata in mp3 cu taiatul unei melodii, nota 2, treci la loc