| TheDarkQeen13 a întrebat:

Cum pun o poza pe facebook? dar nu de profil, asa normal.

4 răspunsuri:
| drogh a răspuns:

Pentru a pune o poza pe facebook:
http://i39.tinypic.com/10cp4oz.png
Apoi dai pe,, Fotografie'' si,, Incarca''.

| diavolitadulce a răspuns:

Buna! happy
3 posibilitati:

1. Pe wall (cronologie) scrie acolo "la ce te gandesti"si deasupra ai optiunea "Fotgrafie". de acolo alegi fisierul dorit din calculatorul tau;

2. Sa faci un album nou: dai la tie la fotografii, sa iti apara toate albumele si undeva mai sus de ele ai optiunea "+Creeaza un nou album" si acolo selectezi ce doresti din calculatorul tau;

3. Adaugi o poza in unul din albumele existente: intri intr-un album si undeva deasupra pozelor ai optiunea "Adauga fotografii" si alegi de acolo happy

Bafta

| MihaelaMariaPopa a răspuns:

Salut, in pagina principala de profil de pe facebook o sa gasesti o mica bara orizontala cu ``stare, FOTOGRAFIE, loc, eveniment din viata. dai pe ``fotografie`` selectezi daca vrei sa faci un album, in care sa pui poza sau sa pui un video, apoi vei selecta una din calculatorul tau. ii poti pune si un commentariu, unde a fost facuta, data ora. inainte s-o postezi. iti va aparea apoi poza in cronologia ta, e un folder de pe fb sau faci tu alt folder si-l numesti cum vrei. numai bine!

| CrownUp a răspuns:

Apesi pe butonul de sus, de langa "Stare", pe "Fotografie" si dai acolo "incarca fotografie", asta-i tot happy