| cr4zymutu a întrebat:

Cum pun sa se schimbe o melodie singura inainte sa se termine cealalta ccu vreo secunde inainte la winamp

Răspuns Câştigător
| Bloodthirsty a răspuns:

Daca ai Winamp Modern, dai acolo la "equalizer" si in partea stanga ai un buton care se numeste " Toggle Crossfading Between Tracks "( daca tii sageata pe deasupra butoanelor iti arata cum se numeste); si langa acel buton mai este unul "Crossfade Time" care are 2 sageti : unul indica stanga si celalalt dreapta, iar intre ele este o cifra... dai click pe sageata care indica dreapta pentru a seta cu cate secunde din melodia urmatoare vrei sa se auda peste cea pe care o asculti.
Sper ca ai inteles...

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salut!Citeste aici pentru mai multe detalii http://www.gbx.ro/member_page.php?id=7649

Răspuns utilizator avertizat