| georgiiaana a întrebat:

Cum sa activez si eu bluetooth-ul la un laptop Samsung?

7 răspunsuri:
| MYK3 a răspuns:

In general laptopurile Samsung au butonul de activare a bluetoothului pe latura deviceului.
S-ar putea sa ai butonul sub ecranul tau.
Daca il gasesti si nu observi nimic intamplanduse inseamna ca nu ai driverul corespunzator instalat!
Daca nu gasesti nici un buton e posibil ca laptopul tau sa nu aiba bluetooth!

| XatomisX a răspuns:

Tii apasat pe butonul fn si pe butonul unde arata bluethootul la tastatura in general pe f5 f6 f7 vezi si tu happy

| Instinkt a răspuns:

Mai intai verifica daca are bluetoth apoi daca driverul e instalat si apoi depinde de laptop e o combinatie din tastatura

| ArekkusuKage a răspuns:

Daca are bluetooth dai la casuta de cautare

| AlexAtanasiu a răspuns:

Nu stiu la tine da la mine este langa infrarosu si nu e un buton de apasat e deacela care se trage

| ghita91 a răspuns:

To install a Bluetooth enabled device

Click the Start button, click Control Panel, click Hardware and Sound, and then click Bluetooth Devices.
Click Add, and then follow the instructions.

To install a Bluetooth enabled printer

Open the Add Printer wizard by clicking the Start button, clicking Control Panel, clicking Hardware and Sound, clicking Printers, and then clicking Add a printer. sau descarca software-ul : http://download.cnet.com/......2222.html. Funda?