| cedracumacauti a întrebat:

Cum sa activez si eu windows 7?

7 răspunsuri:
| trolololo a răspuns:

Cumperi o licență.

| DanDannn a răspuns:

Incearca asta : http://adf.ly/I2kly
Cel mai probabil va merge, insa depinde de ce versiune este windowsul

| taken a răspuns:

Cu windows loader.Cauta pe Google.

| taken a răspuns:

Daca nu gasesti sa spui.

| skinhead99 a răspuns:

Windows 7 Activator..gasesti pe FL o gramada! Si pe gugal..cred!

| jimm999 a răspuns:

Deci sunt 2 posibilitati
1 Sa dai start si sa scrii cmd deschizi si scrii in ea comanda slmgr _rearm aceasta comanda iti permite sa te folosesti de windows o luna in plus iar comanda poate fi folosita de 3 ori
2 Sa descarci de pe net All Activator apoi intri in windows sub forma de safe mode si il pornesti
Bafta! Funda?

| cocowx a răspuns:

Daca nu ai product key cauta pe net remove ungenuine