| IepurasulDragutz a întrebat:

Cum Activez Windows 7?

Răspuns Câştigător
| ҲҲƠƠƤƧҲҲ a răspuns:

Uite link de activare windows http://localhostr.com/lDlMW706eEhh cand ai dat pe site bifezi casuta aia dupa il downloadezi dupa aia dai pe windows loader apoi trebuie sa dai install cand ai dat install apare sa dai restart si dai restart si ti-a restartat pc-ul si dupa du-te in computer system properties si dai in jos si iti apare Windows is activated! Funda! Va rog! Apropo daca mai vrei ajutor ma contactezi pe mess yukinagatomv@yahoo.com daca ai o problema! Sau daca nu stii cum sa faci sa downloadezi Windows Loader care ti-am spus acolo sus! Apropo vream sa-mi dai si funda!

4 răspunsuri:
| IepurasulDragutz explică (pentru killllls):

Nu-mi trebuie raspunsu-l tau si apropo nu vreau extreme edition.