| Ionut321123 a întrebat:

Cum sa fac ca la o poza care o am pe facebook sa nu mai poata nimeni adauga comentarii?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Singura modalitate prin care poti face acest lucru este sa limitezi vizibilitatea fotografiei.Din pacate nu ai cum limita doar comentariile in timp ce vizibilitatea ramane aceeasi.

1 răspuns:
| Georgyyyyyyy66 a răspuns:

Pai poti sa faci in urmatorul fel:ca sa nu iti mai lase cineva comm sau sa nu iti mai vada poza si sa o vezi doar tu nu o mai lasa sa fie la public ci bifeaza la doar eu si nu iti va mai vedea nimeni poza