| Maj3stic a întrebat:

Cum sa fac la mozila sa mi se memoreze taburile pe care le doresc eu ca la google chrome spre exemplu youtube sau facebook pentru ca nu este ca la chrome scriu sus adresa si gata mi se memoreaza in tab plus ca oriunde intru imi memoreaza in taburi

1 răspuns:
| gogυ a răspuns:

In meniu la view-toolbars bifezi bookmarks toolbar.Cand vrei sa memorezi o pagina dai clic dreapta cu mouse-ul in interiorul paginii sau pe steluta din dreptul adresei si iti apare o casuta de dialog, bookmark this page, stergi numele si la caseta folder alegi bookmarks toolbar.