| BencheaAdelin a întrebat:

Nu pot sa intru pe facebook, google, yahoomail.com sau pe google translate nici de pe opera, chrome sau mozila firefox dar alte pagini sau site-uri merg?

3 răspunsuri:
| MitroAlex94 a răspuns:

Ai protectie parentala pe pc? Sunt blocate.

| Ghost1234 a răspuns:

Inseamna ca ai un control parental pe pc daca poti avea drepturi de admnistrator poti usor sa il dezactivezi daca nu doar unul dintre parinti care a setat aceasta functie o poate scoate

| BencheaAdelin explică (pentru Ghost1234):

E pc-ul meu personal nu mai eu stau pe el si nu cred ca vreunu di parinti ar fi umblat ca si ei aveau nevoie de astea. dar as rezolva problema asta