| claudiu2014 a întrebat:

Cum sa fac sa mearga jocurile mai bine?

6 răspunsuri:
| Me2 a răspuns:

Pai ce sistem ai acum, procesor, placa video, ram? Vreau numele complete la procesor si la placa video, nu-mi da numere gen procesor 3.0 ghz, placa video 512

| claudiu2014 explică (pentru Me2):

Intel Pentium D 945 3.40
Nvidia Geforce 9500 GT
3 GB Ram

| Me2 a răspuns (pentru claudiu2014):

Procesor foarte vechi, placa video veche, ram putin...ti'as recomanda sa strangi niste bani, actualul pc il vinzi si sa cumperi un pc nou, cu un buget de 1300-1500 lei iese un pc destul de ok pentru gaming

| boygirl15321 a răspuns:

Cel mai recomandat ar fi un upgrade hardware.

| bestseller a răspuns:

Cumpara-ti placa video buna!

| bestseller a răspuns:

Cumpara-ti placa video buna sau poti umbla la setarile jocului respectiv si sa setezi rezolutia cea mai mica!