| mateiescu a întrebat:

Cum sa fac sa nu mi se mai incalceasca firul de la casti?

7 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Nu te tot invarti, cu muzica!
Daca totusi se rasuceste, tine de fir si lasa castile jos. Din cauza torsiunii se va desface singur!

kittyalexandra
| kittyalexandra a răspuns:

Exista anumite huse pentru casti... Vasusem un model de casti de la Pioneer care avea si acea husa inclusa... In principiu ar trebui sa ai grija unde le depozitezi si felul cum o faci... Sa incerci sa le impachetezi mai larg... Sau infasurate pe player... Dar daca faci asta se strica destul de repede... Eu zic sa incerci cu o husa.

pupimik
| pupimik a răspuns:

Sa ai grija cum pui castile.Si mie mi se incalceste mereu... dar niciodata nu am grija sa il pun frumos sa nu se mai incalceasca laughing
Cunosc oameni care infasoara castile in jurul mp3-ului(sau ce o fi... ipod) iar cand vor sa le foloseasca nu sunt incalcite si nu se chinuiesc 2 minute sa le descalceasca big grin

| Ben. a răspuns:

Cumpara-ti wireless

| selef a răspuns:

Cauta casti fara fir.

| guralivul a răspuns:

Il calci cu fierul de calcat la pozitzia 69.

| gherghe_9739 a răspuns:

Sa tai firul acolo unde se incalceste.