| albastrica009 a întrebat:

Cum sa folosec winrar-ul? vreau sa downloadez gta

3 răspunsuri:
| Tau_SuperErou_1995 a răspuns:

Zi putin mai clar ce nu ti-e clarlaughing
WInrar-ul e un program folosit pentru a arhiva fisiere. Gta-ul poate fi descarcat in fisiere winrar, si ca sa-l poti instala trebuie sa extragi continutul primului fisier winrar dupa care o sa apara o imagine pe care trebuie sa o deschizi si sa o montezi cu daemon tools, samd. Zi mai clar ce vrei.

| Maxim96 a răspuns:

Dezarhiveaza jocul apoi i-l instalezi

| hummmer a răspuns:

Faci un fisier nou, muti gta acolo, Dai click pe gta şi se extrage singur sau click dreapta-extract here şi gata.