| anonim_4396 a întrebat:

Cum sa imi pun harta romaniei pe nokia x3? ca la update nokia ovi acolo nu au pentru nokia x3 sad

7 răspunsuri:
| hippiemuslim a răspuns:

Mai bine iti iei google maps? Odata cu programul de cartografiere mai toate strazile sunt afisate. http://download.cnet.com/......58477.html

| DenisIonut01 a răspuns:

Hippiemuslin telefonul meu suporta doar s40 adica jar nu sis mersi oricum si andreivmarian da stiu mersi

| andreivmarin a răspuns:

Legat de nokia
sa nu iti faci niciodata update ajungi cu el la sevice am patit-o plus ca baietii de la sevice si ei mi-au spus-o

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu poti descarca google maps ca nu are symbian

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Care este mai bun? nokia x3, sony w595 sau nokia 6303

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Care este mai bun? nokia x3,sony w595 sau nokia 6303

| savuioanflorin a răspuns:

Nici eu nu stiu cum ca am tot Nokia x3