| lili24 a întrebat:

Cum sa imi pun si eu pe blog o rubrica unde vizitatorii sa poata comenta si pune intrebari sau chiar sa poata adauga ceva la blog (poze, bancuri, etc)Blogul meu este pe wordpress.

Răspuns Câştigător
| videoblog a răspuns:

Creaza o pagina noua gen "colaboratori" si pune acolo o adresa de mail la care sa iti trimita poza, bancuri, etc.

2 răspunsuri:
| tukhey23 a răspuns:

Poi e mai greu, dar eu zic. sa scrii pe google, exact ce te int. si te ajuta aia, daca nu, apeleaza la cineva care cunoaste ''lumea'' asta, blogurilor happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu si ieu mi-am facut blog da nu prea stiu cum sal utilizez ie ceva de genu http://djgaby.repetent.ro daca vrea cineva poate sa lase un comm nu-i nici o problema