| pisycootszataa a întrebat:

Cum sa imi pun un avatar pe site-ul asta? http://www.id-fete.net/id-fete-lugoj/yoyo_ilegall.girl.h tml dau funda... [ scuze de categorie] :D

4 răspunsuri:
| ciufuliiciii a răspuns:

Mai bine nu iti mai pune id-ul pe toate site-urile, nu poti sti cine ti-l ia de acolo, iti dau un sfat prietenesc, pentru ca mai tarziu sa nu regreti.

| pisycootszataa explică (pentru ciufuliiciii):

E un id fals draga, si cerde-ma daca cineva ma intreaba daca vreau sa ma intalnesc cu el o sa zic nu pentru ca nu is asa de proastawinking

| Ciovirnache_Silviu_1992 a răspuns (pentru pisycootszataa):

Ee da happy

| Ciovirnache_Silviu_1992 a răspuns (pentru pisycootszataa):

As vrea sa imi pun id la baietii singuri big grin