| anonim_4396 a întrebat:

Cum sa imi setez egalizatorul de la nokia pentru bas?

Răspuns Câştigător
| Eღilia62 a răspuns:

In player>Setari>Egalizator>Intrii in un egalizator nepredefinit(cred ca au nume stilul meu 1 si stilul meu 2)>Editeaza>Primele doua coloane din stanga le "umplii cu gradatii" pana aproape de maxim(chiar si maxim) iar coloanele din dreapta sa aiba vreo 4, 3, 2 gradatii,ar fi bine sa treci de la stanga la dreapta descrescator, pentru ca prima din dreapta e pentru sunet inalt, opus bass-ului.Cu cat ai mai mult in stanga cu atat ai mai mult bass.
Si nu uita sa memorezi setarile la urma, de obiecei trebuie apasat ok, butonul din mijloc.

1 răspuns:
| ionutzu94 a răspuns:

Cool edit pro