| HubbaBubbaGirl a întrebat:

Cum sa imi vand computerul vechi cat mai rapid?

(E intr-o stare foarte buna de functionare, dar vreau sa imi iau laptop. Daca sunt doritori sa lase mail-ul pentru. detalii. )

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In fine asteapta! Oricum cineva se va interesa! Am o intrebare? Pune inforamtii cele mai importante despre el.Memorie,placa video etc.Incearca sa fa-ti un anunt cuprinzator

7 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fa-ti si tu cont pe ceva site-uri ca mercador.ro sau alte site-uri si pune acolo anuntul.

| HubbaBubbaGirl explică (pentru anonim_4396):

Am pus deja pe tocmai si mercador.

| anonim_4396 a răspuns (pentru HubbaBubbaGirl):

Asteapta vei primi cu siguranta doar trebui sa astepti.
Pe mercador ti-as recomanda sa reintoesti in fiecare zi anuntul pentru ca peste 2 saptamani cine se va uita va trebui sa caute pe la pagina 60-70.

| HubbaBubbaGirl explică (pentru anonim_4396):

Doar pe tocmai.ro functioneaza faza cu reinoitul. Daca sterg si il bag iarasi, imi da mail ca e o eroare si ma pune si il activez si ramane tot de la data cand l-am pus pentru prima oara. Pot doar la doua saptamani sa reactualizez. happy

| anonim_4396 a răspuns (pentru HubbaBubbaGirl):

In fine asteapta! Oricum cineva se va interesa! Am o intrebare? Pune inforamtii cele mai importante despre el.Memorie,placa video etc.Incearca sa fa-ti un anunt cuprinzator

| Diavolcata a răspuns:

Http://www.okazii.ro/
Fa poze si pune-l in cateva saptamani il vinzi daca e bun :)

| Diavolcata a răspuns:

Pune pe okazii.ro.